Urząd Miejski w Raciążu

Radni Rady Miejskiej w Raciążu

pełnią dyżury w siedzibie

Miejskiego Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji

im. Ryszarda Kaczorowskiego

w następujących dniach:

 

LUTY

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 06.02.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
20.02.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
09.02.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak 13.02.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
16.02.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
01.02.2017r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
27.02.2017r. ((poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
23.02.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

STYCZEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 05.01.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
19.01.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
09.01.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak 16.01.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
12.01.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
03.01.2017r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
26.01.2017r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
23.01.2017r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

GRUDZIEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 07.12.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
15.12.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
08.12.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak 05.12.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
14.12.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
12.12.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
20.12.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
19.12.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

LISTOPAD

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 07.11.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
21.11.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
10.11.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

14.11.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
17.11.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
03.11.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
28.11.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
24.11.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

PAŹDZIERNIK

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 06.10.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
20.10.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
10.10.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

17.10.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
13.10.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
03.10.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
27.10.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
24.10.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

WRZESIEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 08.09.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Zbigniew Adamski
28.09.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
15.09.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

12.09.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
19.09.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
05.09.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Artur Gizler
Andrzej Sendal
22.09.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
26.09.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00

 

SIERPIEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 11.08.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
23.08.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
16.08.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

08.08.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
18.08.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
03.08.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
30.08.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
25.08.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

LIPIEC

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 08.07.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Edyta Obrębska
19.07.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
14.07.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

11.07.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
06.07.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Artur Gizler
Marek Wiejski
05.07.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
28.07.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
26.07.2016r. (wtorek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

CZRWIEC

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 10.06.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
07.06.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
21.06.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

20.06.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
08.06.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
22.06.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
28.06.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
23.06.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

MAJ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 18.05.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
10.05.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
19.05.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

16.05.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
12.05.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
23.05.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
24.05.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
31.05.2016r. (wtorek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

KWIECIEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 18.04.2016r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
12.04.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
21.04.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

19.04.2016r. (wtorek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
14.04.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
20.04.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
27.04.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
28.04.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

MARZEC

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 11.03.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
08.03.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
15.03.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

14.03.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
09.03.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
16.03.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
30.03.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
17.03.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

LUTY

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 17.02.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
09.02.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
19.02.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

15.02.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
11.02.2016r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
23.02.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
24.02.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
25.02.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

SYCZEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 15.01.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
12.01.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
19.01.2016r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak

11.01.2016r. (poniedziałek)
25.01.2016r. (poniedziałek)

od godz. 17:00 do godz. 18:00
od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
13.01.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
27.01.2016r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
29.01.2016r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
21.01.2016r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

GRUDZIEŃ

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 4 grudzień 2015r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
grudzień 2015r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
grudzień 2015r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Bogusław Jeżak 14 grudzień 2015r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
grudzień 2015r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
15 grudzień 2015r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
17 grudzień 2015r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:00
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
10 grudzień 2015r. (czwartek) od godz. 18:00 do godz. 19:00

 

LISTOPAD

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 4 i 18 listopad 2015r. (środa) od godz. 19:00 do godz. 20:15
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
6 i 20 listopad 2015r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
9 i 23 listopad 2015r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Bogusław Jeżak 12 listopad 2015r. (czwartek)
26 listopad 2015r. (czwartek)
od godz. 10:00 do godz. 11:00
od godz. 17:00 do godz. 18:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
5 i 19 listopad 2015r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
13 i 27 listopad 2015r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
16 i 30 listopad 2015r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
10 i 24 listopad 2015r. (wtorek) od godz. 18:30 do godz. 19:30

 

PAŹDZIERNIK

IMIĘ I NAZWISKO DATA GODZINY
Krzysztof Dądalski 14.10.2015r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Edyta Obrębska
Marek Wiejski
19.10.2015r. (poniedziałek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Krystyna Chrzanowska
Andrzej Karasiewicz
20.10.2015r. (wtorek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Bogusław Jeżak 21.10.2015r. (środa) od godz. 10:00 do godz. 11:00
Leszek Kowalski
Dariusz Dobrosielski
21.10.2015r. (środa) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Marzanna Kubińska
Artur Gizler
22.10.2015r. (czwartek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Zbigniew Adamski
Andrzej Sendal
23.10.2015r. (piątek) od godz. 17:00 do godz. 18:15
Paweł Chrzanowski
Jerzy Lawendowski
26.10.2015r. (poniedziałek) od godz. 18:30 do godz. 19:30