ZWARIOWANY KOMISARIATMCK W RACIĄŻU NA JEDEN WIECZÓR ZAMIENI SIĘ W ZWARIOWANY KOMISARIAT
Pełna humoru i absurdu komedia z nasyconymi humorem piosenkami, ukazująca wydarzenia kilku dni pracy policjantów w przygranicznym miasteczku, już 9 grudnia w Miejskim Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Raciążu.
W dobie absurdu polskiej rzeczywistości aktorzy znani z serialu „Ranczo” pozwolą spojrzeć Państwu na problemy codzienności z

przymrużeniem oka. Z pewnością nie ma nic lepszego na długie jesienne wieczory niż znakomita komedia, zwłaszcza w gwiazdorskiej obsadzie, a ponieważ „Zwariowany Komisariat” to prawdziwa terapia śmiechem, z pewnością poprawi nastrój każdemu, kto się na nią wybierze. Bohaterów sztuki charakteryzuje alogika myślenia, która powoduje całkowity nonsens w komunikacji pomiędzy nimi. W formie jest to bardziej spektakl kabaretowy niż klasyczna komedia.
Komendant Obracaj, jest najstarszy stażem w komisariacie, trochę megaloman, często cytuje znane przysłowia zmieniając ich kontekst. Jest niebywale zazdrosny o piękną żonę, również policjantkę Ziutę Kwas-Obracaj, podejrzewa ją o romans z agentem Tomkiem, karnie przeniesionym z CBA za nieudane operacje specjalne. W parze z aspirantem Warzechą, który próbuje naprawić swoją złą reputację pijaka, wykonują zadania ‘bardzo’ specjalne.
Na Komisariacie pojawia się również iluzjonista – ekshibicjonista, lekarz, przemytnik, minister resortu oraz Generał Policji. A co wyniknie z ich wizyt? Warto zobaczyć na własne oczy. Wartka akcja, przezabawne dialogi, i absurdalne sytuacje z pewnością nie pozwolą widzom na ani jedną sekundę nudy.
Na deskach MCK w Raciążu dyżur pełnić będą: Jacek Kawalec, Tadeusz Ross, Piotr Pęgowski, Ewa Kuklińska oraz Zbigniew Lesień.

Serdecznie zapraszamy!

K.M.
SYNDYKAT ARTYSTYCZNY